WYBIERZ ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA

 

HARMONIKA  ZMYSŁÓW

Poniedziałek godz. 9:30, wiek 16 - 24 miesięcy

Czwartek  godz. 12:15, wiek 10 -15 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 120 zł / karnet 4 zajęcia

Zajęcia przeznaczone dla rodziców i dzieci, prowadzone przez psychologa w dwóch grupach wiekowych. Celem naszych zajęć jest wszechstronne wspieranie rozwoju małego dziecka. Podczas zajęć proponujemy wspólne zabawy, które wpływają korzystnie na rozwój ruchowy, intelektualny, społeczny i emocjonalny dziecka. Staramy się dostarczać dzieciom w trakcie zabaw odpowiednią ilość bodźców, ponieważ ważne jest dla nas to, aby potencjał intelektualny dziecka oraz jego układ nerwowy rozwijał się już od jego najmłodszych lat. Stymulujemy zmysł słuchu, smaku, węchu, dotyku i wzroku oraz ćwiczymy zmysł równowagi. Dzieci poznają różne faktury, barwy, światła. Zajęcia są prowadzone w oparciu o elementy integracji sensorycznej. Budujemy w dzieciach świadomość własnego ciała poprzez zabawy ruchowe, wspierające rozwijanie dużej motoryki, a także zabawy ruchowe prowadzone metodą Weroniki Sherborne. Zachęcamy również dzieci do zabaw manualnych i plastycznych  ćwicząc z nimi małą motorykę i koordynację oko-ręka. Proponujemy zabawy wspierające kształtowanie w dzieciach poczucia własnej wartości. Rodzicom/opiekunom w trakcie zajęć przekazujemy wiedzę na temat rozwoju ich pociech w danej grupie wiekowej oraz podpowiadamy, jak wspierać potencjał dziecka w trakcie zabaw w domu.

Prowadząca: Edyta Andrych

 

HARMONIKA  MAŁEGO  PRZEDSZKOLAKA

Poniedziałek godz. 10:20, wiek 2-3 lata

Piątek godz. 10:45, wiek 2-3 lata

Zajęcia przeznaczone dla rodziców i dzieci, prowadzone przez psychologa w kilku grupach wiekowych. Celem zajęć jest wszechstronne wspieranie rozwoju małego dziecka. W trakcie zabaw dzieci otrzymują odpowiednią  ilość bodźców, ponieważ ważne jest dla nas to, aby potencjał intelektualny dziecka oraz jego układ nerwowy rozwijał się już od jego najmłodszych lat. Zajęcia Harmonika zmysłów oparte są o sensoplastykę, czyli stymulację sensoryczną w oparciu o edukację plastyczną. Zabawy sensoplastyczne to bogactwo faktur, zapachów i kolorów, które wpływają na rozwój i kreatywność dzieci. Na zajęciach wykorzystywane są również elementy integracji sensorycznej. Wspierane jest budowanie
w dzieciach świadomości własnego ciała poprzez zabawy ruchowo-muzyczne rozwijające dużą motorykę i zabawy ruchowe prowadzone metodą Weroniki Sherborne. Dzieci uczestniczą w zabawach manualnych ćwicząc koordynację ręka-oko oraz w zabawach wspierających kształtowanie w nich poczucia własnej wartości. Rodzicom lub opiekunom dzieci w trakcie zajęć przekazywana jest wiedza na temat rozwoju dziecka w danej grupie wiekowej i praktyczne podpowiedzi jak wspierać potencjał dziecka w trakcie zabaw w domu.

45 zł / pojedyncza wejściówka, 160 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

LOGORYTMIKA

Logorytmika to połączenie rytmiki z terapią logopedyczną, na którą składa się szereg ćwiczeń muzyczno-ruchowych. Zajęcia obejmują ćwiczenia słuchu fonematycznego, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, prawidłowy oddech, ćwiczenia rozluźniające ciało, ćwiczenia utrwalające prawidłową wymowę poszczególnych głosek. Zaprezentowana na zajęciach muzyka nakłaniała do ruchu, który to rozładowuje napięcie fizyczne
i psychiczne dziecka. Logorytmika jest pozytywną formą spędzania czasu, a zajęcia prowadzone w formie zabawy, przynoszą nie tylko wiele korzyści i radości ale również pomagają zacieśnić więzi rodzica z dzieckiem.

Środa godz. 10:00 ; wiek 1,5-3 lata

40 zł / pojedyncza wejściówka, 130 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Katarzyna Kużel

 

GORDONKI

Wtorek godz. 10:30, wiek 0-24 miesięcy

Wtorek godz. 11:15, wiek 6-24 miesięcy

W zajęciach uczestniczą dzieci razem z opiekunami. Przez 30 – 40 minut dzieci osłuchują się z muzyką i dźwiękami śpiewanymi przez prowadzącą. W rytmie muzyki poruszamy się swobodnie po sali oraz tworzymy niesamowity klimat muzycznego dialogu, jaki wytwarza się w obecności uczestników. Wykorzystywana jest także metoda ruchu improwizowanego wg R. Labana, ponieważ muzyka nie może istnieć bez ruchu ciała! Korzystamy z drobnych rekwizytów, pobudzając dzieci do muzykowania, ale przede wszystkim używamy i czerpiemy radość z najważniejszego instrumentu, jakim jest ciało i głos. Zdarza się, że dzieci sprawiają wrażenie wyłączonych z zajęć. Jest to tylko wrażenie, ponieważ maluszki „chłoną” wszystko, co się dzieje wokół, a następnie – już na spokojnie w domu lub na spacerze – „przetwarzają” i pozytywnie reagują na inne zajęcia prowadzone z dorosłymi, potrafiąc powtarzać motywy, gesty i rytmy wyniesione z naszego spotkania. Dzięki zajęciom rodzice u swych dzieci obserwują zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto dzieci znacznie łatwiej i dłużej potrafią koncentrować swoją uwagę, co ma wpływ na ich rozwój intelektualny.

40 zł / pojedyncza wejściówka, 130 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Tatiana Szafraniec

 

SMYKO-MULTISENSORYKA®

Czwartek godz. 9:30, wiek 9-16 miesięcy

Smyko-Multisensoryka® to zajęcia stymulujące 7 zmysłów wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej.

Podczas zajęć SMYKO–MULTISENSORYKI® dzieci w naturalny sposób doświadczają różnorodnych bodźców zmysłowych co odpowiednio i całościowo stymuluje ich rozwój. Zajęcia wspierają rozwój dziecka i są świetną zabawą dla maluszków. Są to jedyne zajęcia sensoryczne w Polsce, na których rodzice mogą dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo bawić się z dzieckiem, żeby całościowo wspierać jego rozwój.

Zajęcia prowadzone są ze specjalną ścieżką dźwiękową opracowaną przez muzykoterapeUtów, w przyjaznym otoczeniu, z zabawami dostosowanymi do wieku dzieci, prowadzone przez psychologa i certyfikowanego trenera SMYKO-MULTISENSORYKI®

Czwartek godz. 10:45, wiek 16-24 miesięcy

Czwartek godz. 17:30, wiek 10-36 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 140 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

LOGOSENSORYKA©

Poniedziałek godz. 12:00; wiek 12-24 miesięcy

LogoSensoryka© to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy dziecka. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacana jest o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę. W ten sposób dziecko jest zapraszane do wciągającego i ciekawego świata zmysłów, do manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Podczas zajęć dzieci robią to, co lubią najbardziej- doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z Rodzicem/ rówieśnikami/opiekunem przez wspólną zabawę. Na każdych zajęciach rodzice lub opiekunowie poznają wiele pomysłów na zabawy z dziećmi, które wspierają ich rozwój. Rodzice mogą korzystać z tych inspiracji w domu poszerzając swoje kompetencje i możliwości dla prawidłowego rozwoju swoich dzieci.

Wtorek godz. 17:30; wiek 14-36 miesięcy

Piątek godz. 9:30; wiek 12-24 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 140 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

TAŃCZĄCE  BALETKI

To idealne zajęcia dla małych tancerek baletowych. Rozwijają płynność i koordynację ruchów, grację i wyczucie rytmu. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach do 12 osób w dużej sali z wielkimi lustrami. Zajęcia baletowe prowadzi doświadczona trenerka, była solistka Teatru Narodowego, która ma świetny kontakt z dziewczynkami i wspaniale motywuje je do nauki podstawowych pozycji baletowych, nazw i ruchów, nie zapominając przy tym o zapewnieniu małym baletnicom również doskonałej zabawy z tańcem i muzyka klasyczną.
 

Poniedziałek godz. 17:15; wiek 2,5-5 lat

40 zł / pojedyncza wejściówka, 130 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Izabela Pągowska

POMOC

FAQ

REKLAMACJE

REGULAMIN

DOSTAWA

PŁATNOŚCI

ZWROTY

KONTAKT

FACEBOOK

E-MAIL

INSTAGRAM

TELEFON