WYBIERZ ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA

 

HARMONIKOWE MINI PRZEDSZKOLE

 

Zajęcia ADAPTACYJNE, przygotowujące do prawdziwej przedszkolnej przygody i rozłąki z rodzicami dla dzieci od 2-go roku życia!
W czasie zajęć dzieci uczą się współpracy, nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, funkcjonowania w grupie, zachowania przy stole podczas wspólnych posiłków (w cenie zajęć jest ciepła zupka ( oczywiście uwzględniamy preferencje alergiczne dzieci :)).  Podczas zajęć dzieci uczą się, rysują, skaczą, tańczą - pobudzając przy tym wszystkie zmysły! 

WTOREK godz. 12:30-14:30, wiek 3-5L

PIĄTEK godz. 9:15 - 10:45, wiek 2 - 4 L

55 zł / pojedyncza wejściówka, 190 zł / karnet 4 zajęcia 120 min
45 zł / pojedyncza wejściówka, 160
 zł / karnet 4 zajęcia 90min 

Prowadząca: Ciocia Malina

 

HARMONIKA  MAŁEGO  PRZEDSZKOLAKA

Poniedziałek godz. 11:00-12:30, wiek 2-3 lata

Zajęcia Harmonika Małego Przedszkolaka przeznaczone są dla dzieci, które już wkrótce rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem! 
Nasze zajęcia: 
- umożliwiają dzieciom łagodną adaptację w przedszkolu,
-  pomagają dzieciom w osiągnięciu samodzielności, 
-  pogłębiają ich rozwój społeczny w czasie zorganizowanych zabaw i w relacjach z innymi rówieśnikami.
W czasie zajęć proponujemy  dzieciom zabawy ruchowe, muzyczne, ćwiczące małą i dużą motorykę, zabawy logopedyczne i zabawy sensoryczne stymulujące zmysły. A to wszystko
z użyciem ciekawych rekwizytów w atmosferze radości, wsparcia i indywidualnego podejścia do dziecka. W części dydaktycznej zakończonej pracą plastyczną dzieci ćwiczą koordynację ręka- oko i umiejętność skupienia uwagi.

Piątek godz. 11:00-12:30, wiek 2,5-4 lata

45 zł / pojedyncza wejściówka, 160 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

SMYKO-MULTISENSORYKA®

Czwartek godz. 9:30-10:15; wiek 9-15 miesięcy

Smyko-Multisensoryka® to zajęcia stymulujące 7 zmysłów wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej.

Podczas zajęć SMYKO–MULTISENSORYKI® dzieci w naturalny sposób doświadczają różnorodnych bodźców zmysłowych co odpowiednio i całościowo stymuluje ich rozwój. Zajęcia wspierają rozwój dziecka i są świetną zabawą dla maluszków. Są to jedyne zajęcia sensoryczne w Polsce, na których rodzice mogą dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo bawić się z dzieckiem, żeby całościowo wspierać jego rozwój.

Zajęcia prowadzone są ze specjalną ścieżką dźwiękową opracowaną przez muzykoterapeUtów, w przyjaznym otoczeniu, z zabawami dostosowanymi do wieku dzieci, prowadzone przez psychologa i certyfikowanego trenera SMYKO-MULTISENSORYKI®

Czwartek godz. 11:00-11:45, wiek 16-24 miesięcy

Czwartek godz. 17:30,18:15, wiek 10-36 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 140 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

GORDONKI

Wtorek godz. 10:30-11:10, wiek 0-24 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 130 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Tatiana Szafraniec

Zajęcia muzyczne dla dzieci.
W zajęciach uczestniczą dzieci razem z opiekunami. Przez 30 – 40 minut dzieci osłuchują się z muzyką i dźwiękami śpiewanymi przez prowadzącą. W rytmie muzyki poruszamy się swobodnie po sali oraz tworzymy niesamowity klimat muzycznego dialogu, jaki wytwarza się w obecności uczestników. Wykorzystywana jest także metoda ruchu improwizowanego wg R. Labana, ponieważ muzyka nie może istnieć bez ruchu ciała! Korzystamy z drobnych rekwizytów, pobudzając dzieci do muzykowania, ale przede wszystkim używamy i czerpiemy radość z najważniejszego instrumentu, jakim jest ciało i głos. Zdarza się, że dzieci sprawiają wrażenie wyłączonych z zajęć. Jest to tylko wrażenie, ponieważ maluszki „chłoną” wszystko, co się dzieje wokół, a następnie – już na spokojnie w domu lub na spacerze – „przetwarzają” i pozytywnie reagują na inne zajęcia prowadzone z dorosłymi, potrafiąc powtarzać motywy, gesty i rytmy wyniesione z naszego spotkania. Dzięki zajęciom rodzice u swych dzieci obserwują zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto dzieci znacznie łatwiej i dłużej potrafią koncentrować swoją uwagę, co ma wpływ na ich rozwój intelektualny.

 

MATSENSORKI

Show More

Wtorek  godz. 16:45-17:30, wiek 2 - 3,5 L

40 zł / pojedyncza wejściówka, 140 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

MatSensorki (matematyka multisensoryczna) to zajęcia dla dzieci w wieku 2- 3 lat, które rozwijają kompetencje matematyczne w oparciu o ruch i zabawy sensoryczne stymulujące 7 zmysłów.
Zajęcia wspierają rozwój społeczny, poznawczy, ruchowy oraz rozwój mowy dziecka oraz odkrywają jego potencjał w taki sposób, aby przygotować go do wyzwań matematycznych w przyszłości. 


Na zajęciach będziemy:
- poznawać pojęcia uczące orientacji w przestrzeni-pod, nad, obok
- grupować przedmioty pod względem wielkości, ciężkości, koloru, kształtu
- klasyfikować przedmioty biorąc po uwagę ich cechy matematyczne takie jak np: duży, mały, następny, kolejny, pusty, pełny, pasujący, niepasujący,
- poznawać świat z perspektywy zmysłów
- usprawniać koordynację wzrokowo-ruchową i ćwiczyć małą motorykę 
- rozwijać świadomość własnego ciała i poczucie rytmu

 

LOGOSENSORYKA©

Poniedziałek godz. 9:30-10:15; wiek 12-24 miesięcy

LogoSensoryka© to zajęcia muzyczne z elementami logopedii.

Oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy dziecka. Każdą zabawę sensoryczną wzbogacana jest o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę. W ten sposób dziecko jest zapraszane do wciągającego i ciekawego świata zmysłów, do manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji. Podczas zajęć dzieci robią to, co lubią najbardziej- doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z Rodzicem/ rówieśnikami/opiekunem przez wspólną zabawę. Na każdych zajęciach rodzice lub opiekunowie poznają wiele pomysłów na zabawy z dziećmi, które wspierają ich rozwój. Rodzice mogą korzystać z tych inspiracji w domu poszerzając swoje kompetencje i możliwości dla prawidłowego rozwoju swoich dzieci.

Poniedziałek godz. 17:00-17:45; wiek 12-24 miesięcy

40 zł / pojedyncza wejściówka, 140 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Edyta Andrych

 

TAŃCZĄCE BALETKI

Idealne zajęcia dla małych tancerek baletowych.

Rozwijają płynność i koordynację ruchów, grację i wyczucie rytmu. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach do 10 osób w dużej sali z wielkimi lustrami. Zajęcia baletowe prowadzi doświadczona trenerka, która ma świetny kontakt z dziewczynkami i wspaniale motywuje je do nauki podstawowych pozycji baletowych, nazw i ruchów, nie zapominając przy tym o zapewnieniu małym baletnicom również doskonałej zabawy z tańcem i muzyka klasyczną. W czerwcu po zakończeniu kursu dziewczynki pod okiem trenerki przygotowują pokaz taneczny dla swoich rodziców.

Środa godz. 17:15-18:30; wiek 3-5 lat

40 zł / pojedyncza wejściówka, 130 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Izabela Pągowska

 

HARMONIKOWE FUNTASTY DLA STARSZAKÓW

Środa godz. 10:30-12:30; wiek 2,5-4L

55 zł / pojedyncza wejściówka, 190 zł / karnet 4 wejścia

Prowadząca: Magda z KidsFuntasty

Cykl autorskich zajęć ogólnorozwojowych, które przygotują maluchy do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej.
Podczas naszych zajęć wykorzystamy naturalną ciekawość świata i przeogromną chęć do wspólnej zabawy Waszych dzieci, aby poprzez radość i śmiech poprowadzić je w kierunku bogatego i pełnego rozwoju. Maluszki nie potrafią jeszcze na dłużej skupić swojej uwagi na jednej czynności, dlatego też gry i zabawy ruchowe przeplatają się płynnie z zadaniami statycznymi związanymi z motywem przewodnim warsztatów. Ulubioną częścią zajęć jest praca plastyczna. Malujemy, ugniatamy, rwiemy, przyklejamy …. pobudzamy kreatywność naszych małych artystów rozwijając jednocześnie ich zdolności manualne. Poznajemy otaczający nas świat wszystkimi zmysłami śmiejąc się przy tym i bawiąc. A wszystko to w ciepłej, przyjaznej atmosferze pozwalającej Waszym pociechom w łatwy sposób otworzyć się na inne dzieci, a tym samym rozwijać ich umiejętności społeczne. Zapraszamy serdecznie. Do prowadzenia zajęć używamy wielu różnorodnych materiałów, które posiadają specjalne atesty dla najmłodszych dzieci poczynając od drewnianych korali do nawlekania, aż po ogromne klocki cegły.

POMOC

FAQ

REKLAMACJE

REGULAMIN

DOSTAWA

PŁATNOŚCI

ZWROTY

KONTAKT

FACEBOOK

E-MAIL

INSTAGRAM

TELEFON