Koncert gordonowski "Obudźmy wiosnę"

Zaktualizowano: 6 maj 2019

Razem z rozkwitającymi melodiami, świeżymi rytmiczankami i tryskającymi energią piosenkami obudzimy WIOSNĘ🌷 już 25 maja (sobota) o godz. 12:00 w Akademii Harmonika!


Zapraszamy Was do wspólnej zabawy👩, śpiewów i tańców💃. Nauczymy się nowych piosenek, które zabierzecie ze sobą do domu. Poznamy instrumenty🥁 i spędzimy czas w rodzinnej atmosferze.


W barwny świat muzyki przeniosą Was nasze roztańczone i rozśpiewane duszyczki - Ewa Zaborowska (Pani Nutka) i Patrycja Kuczyńska. Nie zabraknie ciekawych instrumentów i dużej dawki pozytywnej energii!🎵🎵 Czym jest koncert Gordonowski? 🎵🎵 Koncert prowadzony jest w formie przyjaznej dzieciom👱👱‍, łączy ze sobą zabawę, ćwiczenia ruchowe, śpiewanki oraz rytmiczanki. Dzieci poznają instrumenty: skrzypce🎻, basy🔊, ukulele 🎸 i instrumenty perkusyjne. Jest też miejsce na kreatywność maluchów. Rodziców zachęcamy do czynnego uczestnictwa .


Zapraszamy! ❤️

👉 Koncert trwa około 45 min. 👉 Bilety w cenie: 20 zł / osoba 👉 Obowiązują zapisy: tel: 502 296 085 mail: kontakt@akademiaharmonika.pl lub za pośrednictwem