AKADEMIA HARMONIKA

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

AKADEMIA HARMONIKA to wspaniała kraina, w której spełniają się najskrytsze marzenia dziecka. Harmonikowi trenerzy, instruktorzy
i nauczyciele potrafią zainteresować nawet najmniejszego malucha teatrem, muzyką, tańcem, sportem, naukami ścisłymi, a także obcymi językami.

Znajdą u nas Państwo ofertę Niepublicznego Punktu Przedszkolnego dla dzieci od 2,5 roku życia, jak również szeroką gamę zajęć edukacyjnych i ogólnorozwojowych dla młodszych pociech, już od pierwszych miesięcy życia. Nasze autorskie cykle zajęciowe to: harmonika zmysłów,  harmonika małego przedszkolaka, harmonika rytm i muzyka. 

Organizujemy niezapomniane urodziny z animatorem, oparte na scenariuszach różnorodnych zabaw fabularnych. Jesteśmy w stanie zapewnić każdą, nawet najbardziej wyszukaną atrakcję urodzinową. Specjalizujemy się w urządzaniu urodzin dla całej rodziny.

Nasza Akademia to miejsce przyjazne rodzicom i opiekunom, którzy podczas zajęć lub kreatywnej zabawy dziecka na sali zabaw mogą odpocząć  , zanurzyć się w ulubionej lekturze lub napić się aromatycznej kawy i pysznej herbaty. 

Rodzice i opiekunowie w czasie cyklicznie organizowanych warsztatów mogą zgłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności rodzicielskie. Natomiast w trakcie warsztatów rodzinnych mają okazję wspólnie z dzieckiem odkrywać tajniki otaczającego nas świata, pogłębiając jednocześnie swoje wzajemne relacje.

Zapraszamy do „harmonikowego” spędzenia czasu w miłej i przyjemnej atmosferze przez cały tydzień.

ZESPÓŁ HARMONIKI

Zespół Harmoniki to doświadczona kadra złożona z psychologów i pedagogów, dla których kluczowym celem jest stworzenie dzieciom bezpiecznej i inspirującej atmosfery do rozwoju. To osoby pełne ciepła, dla których ideą jest również stworzenie przyjaznej atmosfery dzieciom i rodzicom, kultywującym wartości szacunku, samodzielności i przede wszystkim tolerancji. Poznaj Harmonikę - miejsce pełne osób kochających dzieci!

114.jpg

Klaudia Nagórka

Menedżer

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogium o kierunku logopedia. Z Akademią Harmonika związana jest już od 9 lat, na początku swojej drogi pracowała jako pomoc nauczyciela, następnie nauczyciel główny, animatorka, koordynatorka imprez, pracownik recepcji. Obecnie – menedżer placówki oraz logopeda w niepublicznej poradni psychologczno-pedagogicznej. Praca z dziećmi daje jej wiele radości, ogromną satysfakcję i jest motywacją do zdobywania dalszych doświadczeń zawodowych. W dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczęszczając na różne   szkolenia,  m. in. posiada certyfikat "Moje sylabki- nauka czytania metodą symultaniczną- sekwencyjną prof. Jagody Cieszyńskiej".

Bez tytułu.png

Pomoc nauczyciela

Karolina Wnuk

Studentka pierwszego roku Akademii Pedagogiki Specjalnej. Bardzo lubi pracę z dziećmi, jej celem jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie oraz chętnie do niego wracały. Jest opiekuńcza, troskliwa, radosna, pomocna. 

100.jpg

Prowadzący zajęcia

Edyta Andrych

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ukończyła również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. 

Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych, sensorycznych, adaptacyjnych dla dzieci w wieku od 9 miesiąca życia do 4 lat. Zajęcia z dziećmi są dla niej pasją, ciągle szuka nowych inspiracji do zajęć, korzysta ze szkoleń, ale największą motywacją są dla niej ciągle dzieci, ich potencjał, ciekawość, szczerość i ciągły rozwój.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka, m.in. szkolenie z metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne; szkolenie z Zabaw Fundamentalnych i Klucza do uczenia się; Terapię ręki; szkolenie z sensoplastyki, szkolenie trenerskie I st. uprawniające do prowadzenia zajęć Smyko- multisensoryka® a także wiele szkoleń związanych z animacją zabawy. 

102.jpg

Nauczyciel główny

Sylwia Kowalska

Wychowawca grupy przedszkolnej w Akademii Harmonika oraz prowadząca zajęcia logopedyczne. W roku 2013 ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika, a w 2016 otrzymała tytuł magistra na kierunku logopedia. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach podnosząc moje kwalifikacje zawodowe. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko zawodem ale także pasją. Lubi obserwować postępy dzieci, które motywują ją do ciągłego rozwoju. Hobby:jazda konna i podróże . 

61005794_314503592816664_438080401270688

Kasia Wszeborowska

Pomoc nauczyciela

Nauczyciel kontraktowy oraz absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej o kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią. Dodatkowo posiada dyplom z kierunku Technika i Informatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi Jest nauczycielem z wyboru i powołania.

Prowadzący zajęcia

Ciocia Malina