AKADEMIA HARMONIKA

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

AKADEMIA HARMONIKA to wspaniała kraina, w której spełniają się najskrytsze marzenia dziecka. Harmonikowi trenerzy, instruktorzy
i nauczyciele potrafią zainteresować nawet najmniejszego malucha teatrem, muzyką, tańcem, sportem, naukami ścisłymi, a także obcymi językami.

Znajdą u nas Państwo ofertę Niepublicznego Punktu Przedszkolnego dla dzieci od 2,5 roku życia, jak również szeroką gamę zajęć edukacyjnych i ogólnorozwojowych dla młodszych pociech, już od pierwszych miesięcy życia. Nasze autorskie cykle zajęciowe to: harmonika zmysłów,  harmonika małego przedszkolaka, harmonika rytm i muzyka. 

Organizujemy niezapomniane urodziny z animatorem, oparte na scenariuszach różnorodnych zabaw fabularnych. Jesteśmy w stanie zapewnić każdą, nawet najbardziej wyszukaną atrakcję urodzinową. Specjalizujemy się w urządzaniu urodzin dla całej rodziny.

Nasza Akademia to miejsce przyjazne rodzicom i opiekunom, którzy podczas zajęć lub kreatywnej zabawy dziecka na sali zabaw mogą odpocząć  , zanurzyć się w ulubionej lekturze lub napić się aromatycznej kawy i pysznej herbaty. 

Rodzice i opiekunowie w czasie cyklicznie organizowanych warsztatów mogą zgłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności rodzicielskie. Natomiast w trakcie warsztatów rodzinnych mają okazję wspólnie z dzieckiem odkrywać tajniki otaczającego nas świata, pogłębiając jednocześnie swoje wzajemne relacje.

Zapraszamy do „harmonikowego” spędzenia czasu w miłej i przyjemnej atmosferze przez cały tydzień.

ZESPÓŁ HARMONIKI

Zespół Harmoniki to doświadczona kadra złożona z psychologów i pedagogów, dla których kluczowym celem jest stworzenie dzieciom bezpiecznej i inspirującej atmosfery do rozwoju. To osoby pełne ciepła, dla których ideą jest również stworzenie przyjaznej atmosfery dzieciom i rodzicom, kultywującym wartości szacunku, samodzielności i przede wszystkim tolerancji. Poznaj Harmonikę - miejsce pełne osób kochających dzieci!

Klaudia Nagórka

Menedżer

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogium o kierunku logopedia. Z Akademią Harmonika związana jest już od 9 lat, na początku swojej drogi pracowała jako pomoc nauczyciela, następnie nauczyciel główny, animatorka, koordynatorka imprez, pracownik recepcji. Obecnie – menedżer placówki oraz logopeda w niepublicznej poradni psychologczno-pedagogicznej. Praca z dziećmi daje jej wiele radości, ogromną satysfakcję i jest motywacją do zdobywania dalszych doświadczeń zawodowych. W dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczęszczając na różne   szkolenia,  m. in. posiada certyfikat "Moje sylabki- nauka czytania metodą symultaniczną- sekwencyjną prof. Jagody Cieszyńskiej".

Pomoc nauczyciela

Karolina Wnuk

Studentka pierwszego roku Akademii Pedagogiki Specjalnej. Bardzo lubi pracę z dziećmi, jej celem jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie oraz chętnie do niego wracały. Jest opiekuńcza, troskliwa, radosna, pomocna. 

100.jpg

Prowadzący zajęcia

Edyta Andrych

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ukończyła również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. 

Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych, sensorycznych, adaptacyjnych dla dzieci w wieku od 9 miesiąca życia do 4 lat. Zajęcia z dziećmi są dla niej pasją, ciągle szuka nowych inspiracji do zajęć, korzysta ze szkoleń, ale największą motywacją są dla niej ciągle dzieci, ich potencjał, ciekawość, szczerość i ciągły rozwój.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka, m.in. szkolenie z metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne; szkolenie z Zabaw Fundamentalnych i Klucza do uczenia się; Terapię ręki; szkolenie z sensoplastyki, szkolenie trenerskie I st. uprawniające do prowadzenia zajęć Smyko- multisensoryka® a także wiele szkoleń związanych z animacją zabawy. 

Nauczyciel główny

Sylwia Kowalska

Wychowawca grupy przedszkolnej w Akademii Harmonika oraz prowadząca zajęcia logopedyczne. W roku 2013 ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika, a w 2016 otrzymała tytuł magistra na kierunku logopedia. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach podnosząc moje kwalifikacje zawodowe. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko zawodem ale także pasją. Lubi obserwować postępy dzieci, które motywują ją do ciągłego rozwoju. Hobby:jazda konna i podróże . 

61005794_314503592816664_438080401270688

Kasia Wszeborowska

Pomoc nauczyciela

Nauczyciel kontraktowy oraz absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej o kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią. Dodatkowo posiada dyplom z kierunku Technika i Informatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi Jest nauczycielem z wyboru i powołania.

Prowadzący zajęcia

Ciocia Malina