AKADEMIA HARMONIKA to wspaniała kraina, w której spełniają się najskrytsze marzenia dziecka. Harmonikowi trenerzy, instruktorzy i nauczyciele potrafią zainteresować nawet najmniejszego malucha teatrem, muzyką, tańcem, sportem, naukami ścisłymi, a także obcymi językami.

U nas znajdą Państwo ofertę Niepublicznego Punktu Przedszkolnego dla dzieci od 1,5 roku życia, jak również szeroką gamę zajęć edukacyjnych i ogólnorozwojowych dla młodszych pociech, już od 1 miesiąca życia. Nasze autorskie cykle zajęciowe to: harmonika zmysłów,  harmonika małego przedszkolaka.

Organizujemy niezapomniane urodziny z animatorem, oparte na scenariuszach różnorodnych zabaw fabularnych. Jesteśmy w stanie zapewnić każdą, nawet najbardziej wyszukaną atrakcję urodzinową. Specjalizujemy się w urządzaniu urodzin dla całej rodziny.

Nasza Akademia to miejsce przyjazne rodzicom i opiekunom, którzy podczas zajęć lub kreatywnej zabawy dziecka na sali zabaw mogą wygodnie odpocząć na miękkich kanapach i zanurzyć się w ulubionej lekturze lub skorzystać z bezpłatnego WIFI.

Rodzice i opiekunowie w czasie cyklicznie organizowanych warsztatów mogą zgłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności rodzicielskie. Natomiast w trakcie warsztatów rodzinnych mają okazję wspólnie z dzieckiem odkrywać tajniki otaczającego nas świata, pogłębiając jednocześnie swoje wzajemne relacje.

Zapraszamy do „harmonikowego” spędzenia czasu w miłej i przyjemnej atmosferze przez cały tydzień, od godzin porannych, aż do wieczora. Tutaj zawsze możecie liczyć na wsparcie naszego Zespołu.

Zespół Harmoniki

Zespół Harmoniki to doświadczona kadra złożona z psychologów i pedagogów, dla których kluczowym celem jest stworzenie dzieciom bezpiecznej i inspirującej atmosfery do rozwoju. To osoby pełne ciepła, dla których ideą jest również stworzenie przyjaznej atmosfery dzieciom i rodzicom, kultywującym wartości szacunku, samodzielności i przede wszystkim tolerancji. Poznaj Harmonikę - miejsce pełne osób kochających dzieci!

Dyrektor i właściciel placówki

MARZENA KONSEK

Nauczyciel Punktu Przedszkolnego

KLAUDIA NAGÓRKA

 

Klaudia Nagorka jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie jest na studiach magisterskich, kierunku logopedia. Aby pogłebic swoją wiedze i umiejętności uczęszcza na szkolenia,  m. in. posiada certyfikat "Moje sylabki- nauka czytania metodą symultaniczną- sekwencyjną prof. Jagody Cieszyńskiej".
W Akademii Harmonika (wcześniej Edukado Targówek) pracuje od sierpnia 2011 roku jako:
* pracownik recepcji,
* animator imprez dziecięcych,
* animator urodzin
* pomoc nauczyciela punktu przedszkolengo.
Obecnie jest nauczycielem naszego Punktu Przedszkolnego  Akademia Harmonika.

Nauczyciel punktu przedszkolnego

SYLWIA KOWALSKA

Sylwia Kowalska jest absolwentką uczelni Marii Skłodowskiej Curie z uzyskaniem tytułu licencjata na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz uczelni Pedagogium z uzyskaniem tytułu magistra na kierunku logopedia. W akademii harmonika pracuje 3 rok wcześniej jako nauczyciel w grupie maluszkow obecnie jako nauczyciel w punkcie przedszkolnym. Uwielbia prace z dziecmi a najwiekszą satysfakcje z pracy ma gdy dziecko wychodzi z przedszkola usmiechnięte i zadowolone. Aby pogłebic swoją wiedze i umiejętności uczęszcza na szkolenia,  m. in. posiada certyfikat "Moje sylabki- nauka czytania metodą symultaniczną- sekwencyjną prof. Jagody Cieszyńskiej"
 

Pomoc nauczyciela punktu przedszkolengo

WIOLETTA KRZYNÓWEK

Recepcja

SYLWIA CZUBAK

 

 

 

 

Pedagog, prowadząca Harmonikę Zmysłów oraz Harmonikę Małego Przedszkolaka

JOANNA RYTKA-GMAJ

Absolwentka Wydziału Filozofii oraz Podyplomowych Studiów z Pedagogiki Przedszkolnej z Terapią Zaburzeń Rozwojowych na UKSW. Z dziećmi pracuje od ponad 12 lat - jako niania, wolontariuszka, przedszkolanka oraz ciocia od hasania i mazania. Mama 7-letniego Jeremiego i 5-letniego Gucia.

Pedagog prowadzący zajęcia gordonki

BEATA MICHALIK

Edukator zajęć umuzykalniających metodą E.E. Gordona, członek Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona, absolwentka UKSW, a także wieloletni wychowawca żłobkowy.

Początek jej kontaktu z edukacją małych dzieci miał miejsce w Irlandii, w sieci Przedszkoli „Giraffe”. Tam po raz pierwszy spotkała się z metodą gordonowską.

W Polsce przez kilka lat przyglądała się efektom zajęć umuzykalniających w placówkach żłobkowych. Od niedawna stosuje sama tę metodę, podkreślając, iż wczesny kontakt z muzyką ma wpływ na rozwój dziecka. W wolnym czasie prowadzi także warsztaty tematyczne dla dzieci.